Вікно в успіх: чому варто вибрати обладнання з виробництва склопакетів Lisec

Успіх бізнесу залежить від багатьох факторів. Якщо ваш бізнес пов'язаний з виробництвом склопакетів, радимо величезну увагу приділити вибору обладнання. Саме від цього буде залежати продуктивність, ефективність і прибутковість вашої справи. В наш час титул лідера безсумнівно отримує обладнання з виробництва склопакетів Lisec. Сучасне і високотехнологічне, воно буде сприяти збільшенню продуктивності і допоможе вам досягти успіху.

Обладнання з виробництва склопакетів Lisec: трохи історії

Коли ми говоримо про ім'я Lisec, ми маємо на увазі європейську якість, інноваційні технології та абсолютно новий підхід до виробництва склопакетів. Компанія Glastechnische Industrie Peter Lisec GmbH є лідером  світового ринку сучасного технологічного обладнання для виробництва склопакетів. Її продукція представлена у всьому світі. А на українському ринку це обладнання представляє компанія "MGM Україна".

Ми пропонуємо як окремі машини, так і повністю автоматизовані комплекси. Зокрема, це системи автоматичного розлому скла по всіх осях, устаткування для сортування та розміщення скла в рухомих пірамідах, системи автоматичного нанесення на рамки первинного герметика - бутилу, роботи-маніпулятори для автоматичного монтажу дистанційної рамки. У нас можна купити столи різання і розлому, завантажувальні станції, складальні лінії, обладнання для герметизації склопакетів, обладнання для виробництва дистанційної рамки, системи автоматичного сортування, автоматичні центри струнко-абразивного різання скла.

Столи різання скла мають дуже високу точність, якість різу. Вони надійні і безпечні в експлуатації. Є можливість ручного і автоматичного позиціонування стекла. Столи різання можуть працювати і як окремі комплекси, і бути інтегровані в автоматичні лінії.

Екструдери вторинної герметизації забезпечують високу якість змішаного матеріалу. Їх продуктивність складає до 4 л в хвилину. Використовуються для вторинної герметизації склопакетів шляхом отримання високоякісного двокомпонентного герметика.

Бутил екструдери Lisec мають безліч переваг. Серед них - дуже висока продуктивність, електронне вимірювання температури бутилу і швидка його заміна, автоматичне вимірювання ширини рамки, регулювання відстані між соплами, що наносять бутил.

Компанія "MGM Україна" пропонує лінії з виробництва склопакетів Lisec в будь-якій комплектації відповідно до вимог вашого виробництва. Ви завжди можете отримати консультації у наших співробітників за контактними телефонами.