Експерти радять: MGM-Україна - найкращий постачальник обладнання для виробництва склопакетів

MGM-Україна - компанія, про яку багато розповідати не потрібно. Вона і так завдяки своїй багаторічній діяльності в сфері прямих поставок обладнання для виробництва ПВХ вікон, металопластикових і алюмінієвих конструкцій завоювала довіру у партнерів не тільки з України, але і країн СНД.

MGM-Україна - це чесний і надійний постачальник, який є офіційним представником провідних європейських компаній MGM, HAFFNER, RAPID і KMW, які займаються виготовленням обладнання для виробництва вікон і алюмінієвих конструкцій. Дане підприємство здійснює оперативні та своєчасні прямі поставки від виробника в Україну, Росію, Білорусь, Казахстан та інші країни.

Компанії MGM-Україна можна довіряти! Вона постачає лише високопродуктивне обладнання, перевірене на придатність до використання і яке має всі необхідні міжнародні сертифікати якості та ліцензії. В асортименті компанії ви також можете знайти обладнання таких фірм, як: Wegoma, Rotox, Elumatec, Urban, Graule, Hollinger, Striffler, Forte, Rapid, Federhenn, Klaege, Schirmer, Sturtz, Lisec, Bystroniс, Hegla.

На сайті компанії можна замовити пильнообробні центри, склопакетні лінії, техніку і обладнання для обробки скла та кераміки, зварювально-зачисні лінії, фарбувальні лінії, обладнання для виробництва ПВХ вікон, металопластикових і алюмінієвих конструкцій.

Зверніть вашу увагу, що у продажу є як нове устаткування, так і б/у відмінної якості. У другому випадку все обладнання проходить капітальний ремонт на заводі компанії MGM в Німеччині.

Компанія MGM-Україна бере на себе всі питання з розмитнення, встановлення обладнання, здійснює запуск під ключ, проводить подальше обслуговування.

Найпривабливіші умови для оформлення замовлення:

1) Широкий модельний ряд обладнання з відмінними характеристиками;

2) висока якість продукції, наявність сертифікатів і ліцензій;

3) гнучка цінова політика компанії, найнижчі ціни по Україні;

4) можливість купівлі як нового обладнання, так і б/у;

5) гарантія на нове устаткування - 12 місяців;

6) відмінний сервіс обслуговування, консультація з усіх питань

7) висококваліфікована допомога фахівців при виборі необхідного обладнання;

8) зручна форма оплати замовлення - за домовленістю з клієнтом;

9) оперативна доставка замовленого товару по Україні;

10) гарантоване навчання персоналу роботі на обладнанні, а також його пусконалагодження.

Дізнатися більше інформації про співпрацю з компанією MGM-Україна можна, перейшовши за посиланням.

Клікайте! Виникнуть питання - негайно телефонуйте! Всі номери телефонів вказані на сайті.