Склопакетні лінії Lisec - досконале обладнання для виробництва склопакетів

Якщо ви шукаєте кращого постачальника обладнання для виробництва склопакетів, то, за рекомендаціями провідних українських експертів, саме МГМ-Україна залишається одним з найнадійніших партнерів у цій галузі, якому можна довіряти.

Компанія реалізує і нове обладнання (має всі необхідні міжнародні сертифікати і ліцензії), і те, що було у вжитку, яке завжди чудової якості. Устаткування, яке вже було у використанні, перед тим, як потрапити на вторинний ринок, проходить обов'язкову процедуру профілактичного огляду і капітального ремонту на заводі компанії MGM у Німеччині.

Склопакетні лінії Lisec дозволяють випускати однокамерні і двокамерні склопакети та включають в себе сучасну лінію різання листового скла (відсутність вібрації під час роботи забезпечує його точний розкрій і розлом). Підходять як для середніх, так і для великих виробництв.

Наприклад, купуючи лінію Lisec 2500x3500, ви отримуєте наступне:

- установку миття і сушки скла;
- ємність циркуляції води;
- пісочний фільтр;
- ручну станцію установки рамки;
- автоматичну станцію збірки;
- плоский прес;
- станцію випуску.

При виготовленні склопакетів в першу чергу виконується порізка скла на листи. Устаткування для даного етапу виробництва буває різного ступеня автоматизації. Для невеликого виробництва найчастіше використовують столи порізки з ручним завантаженням скла, а для виробництв середньої і великої потужностей краще вибрати обладнання або з завантаженням скла з однієї чи двох сторін, або з автоматичним завантаженням.

Висока точність, надійність і якість різу - відмінні риси столів для порізки скла компанії Lisec. Вони можуть працювати як окремо, так і в якості складової частини автоматичних ліній з виготовлення склопакетів. Як уже згадувалося раніше, лінії порізки листового скла Lisec не створюють вібрації, забезпечуючи тим самим абсолютно правильний розкрій і розлом.

У вас є можливість купити складальні лінії з виготовлення склопакетів будь-якої комплектації і будь-якого ступеня автоматизації, а також замовити лінії для виробництва різної потужності.

Компанія MGM-Україна - ваш надійний партнер у виборі обладнання для виготовлення вікон ПВХ, яке допоможе вивести ваш бізнес на якісно новий рівень і підвищити швидкість складання склопакетів за одну робочу зміну.