Дзеркало як машина часу і спосіб терапії

З якою метою ви використовуєте дзеркало? Напевно, більшість людей відповість, щоб приводити себе в порядок. Але як доводять вчені, дзеркала мають ще багато застосувань, про які ви навіть не підозрюєте, щодня посміхаючись своєму відображенню. Виробництво дзеркал - один з напрямків діяльності компанії "MGM-Україна". І ми знаємо не тільки, як виготовити якісне вологостійке дзеркало, а й ще дещо цікаве. Наприклад, що дзеркала використовують для подорожей у часі (особисто не перевіряли, але вам розповімо), лікування шизофренії і розпізнавання матерій. Хочете дізнатися як? Тоді читайте далі!

Перші дзеркала з'явилися ще 7 000 років тому десь на території Туреччини, правда навіть кольори в них ледве відбивалися, але головне, що перший крок був зроблений. Довгий час дзеркала були вигнутими, адже створювалися за допомогою рідкого олова, яке застигало на краях посудин. Проте сьогодні дзеркала плоскі, нешкідливі та ще й відкривають перед нами масу можливостей, якщо вірити вченим.

Деякі фахівці цілком переконливо доводять можливість подорожі в минуле завдяки дзеркалам. Вони стверджують, що якщо розмістити два незаряджених дзеркала паралельно один одному на відстані декількох мікрометрів, то цілком можливо потрапити в минуле. От тільки що означає "минуле": відрізок часу, який залишився позаду, чи рівень розумового розвитку, коли людина вірить, що з дзеркала вилетять чарівні духи і заберуть його кудись? Тут вже кожен повинен вирішити для себе сам.

Від мандрівників у часі переходимо до більш реальних застосувань дзеркал. Доведено, що дзеркала сприяють виникненню галюцинацій. Якщо у повній темряві уважно дивитися на своє відображення в дзеркалі, обличчя починає здаватися чужим, а потім і зовсім набувати нових форм. Така терапія проводиться з людьми, страждаючими від шизофренії. Лікарі вважають, що це відмінний спосіб познайомитися зі своїм прихованим "Я" і краще відчути реальність.

Крім підсвідомості дзеркала відображають ще дещо, приховане від неозброєного погляду. Існують певні дзеркала, які завдяки електромагнітним полям можуть відображати нейтральні атоми. Наука взагалі багато в чому зобов'язана такому простому і в той же час геніальному винаходу як дзеркало. До речі, історія розвитку майстерності у виготовленні дзеркал відрізняється своєю кривавістю і жорстокістю.

Прототипи сучасних дзеркал родом з Венеції. Саме там майстри навчилися виготовляти дійсно якісні відбиваючі поверхні, які були новинкою в тодішньому світі. За свої відкриття цим майстрам довелося платити спочатку свободою, а потім і життям. Влада забороняла їм залишати країну і розповідати іноземцям про технологію, за якою створювали дзеркала. Але в XVI столітті довірені особи одного французького міністра підкупили чотирьох майстрів з Венеції і допомогли їм виїхати з країни, щоб нарешті дізнатися секрети виробництва такого цінного товару. Секрет французи дізналися, але з невірними майстрами незабаром розправилися венеціанські наймані вбивці. Саме так в Європі з'явилися дзеркала, які сьогодні ми сприймаємо як невід'ємний атрибут нашого звичайного життя.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити безбарвні і тоновані дзеркала за доступною ціною. Також у нас ви можете купити обладнання для виготовлення вікон ПВХ і багато іншого. Ми працюємо за високоякісними технологіями і використовуємо виключно сертифіковані матеріали.

Зробити замовлення можна на сайті або звернувшись за контактними номерами.