Лише на перший погляд легко знайти відповідь на запитання “яка зварювально-зачисна лінія краща?”. Як показує практика, без допомоги спеціалістів не обійтись. Тож, сьогодні ми запитали фахівців їх думки. Компанія MGM-Україна уже багато років постачає на вітчизняний ринок якісне обладнання для виробництва вікон.

Тому маючи досвід та співпрацюючи з кращими світовими виробниками, компанія сьогодні розкаже, як вибрати хорошу зварювально-зачисну лінію.

Зварювально-зачисна лінія — це комплекс, що використовується для завантаження віконних рам на верстати зачистки профілів з ПВХ. Віконна рама вводиться в машину швидко і точно за допомогою комбінованої системи пневматичних і приводних механізмів.

Спеціалісти компанії MGM-Україна у виборі зварювально-зачисних машин у першу чергу радять звернути увагу на лінії Sturtz, Urban-Rotox , Rotox, Haffner, KMW. Якщо треба купити хорошу лінію, як варіант підійде зварювально-зачисна лінія Sturtz (2009). Це чотирьохголовкова горизонтальна зварювальна машина SE-HSM 3000x2500 з автоматичним позиціонуванням зварювальних головок.

Автоматичне вивантаження зварених заготовок, промислова електроніка, індикація на екрані температури зварювання, система швидкої заміни тефлонової плівки, передача даних через мережу або USB.

Хорошим вибором стане і зварювальна зачисна лінія Sturtz. Це теж вертикальна зварювальна машина 3000*2600, чотирьохголовкова.

Зварювальна зачисна лінія Rotox 2008 року випуску складається зі зварювальника Rotox SMK-504, що зварює профілі з резиною 2500 х 3000 м, та транспортер Rotox RKS 3223.

Як зазначають спеціалісти компанії MGM-Україна, сьогодні користується популярністю зварювально-зачисна лінія Sturtz 2005 рік, що має зачистний верстат із 4 осей.
Чотирьохголовкова горизонтальна зварювальна машина з автоматичним позиціонуванням зварювальних головок, процес зварювання відбувається за допомогою цифрових AC - сервоосей.

Автоматичне вивантаження зварених заготовок, промислова електроніка, індикація на екрані температури зварювання, система швидкої заміни тефлонової плівки, передача даних відбувається через мережу або USB.

Якщо ви безпосередньо звернетесь до компанії MGM-Україна, то спеціалісти нададуть вам детальну консультацію і допоможуть зробити правильний вибір.

Переглянути весь каталог зварювально-зачисних ліній ви можете тут.

Компанія MGM-Україна може запропонувати вам широкий асортимент різноманітного обладнання для виробництва. Поставки обладнання здійснюються по Україні, можлива поставка в Росію та інші країни.

Компанія бере на себе усі обов'язки розмитнення, установки та запуску ліній під ключ.

Якщо у вас є питання, телефонуйте: (044) 224-55-37.